„Elvis Style: From Zoot Suits to Jumpsuits” – nowa książka o Elvisie

Nietypowe spojrzenie na Elvisa Presley’a

ElvisStyle 31 lipca br. do sklepów trafić ma nowa książka poświęcona Elvisowi Presley’owi„Elvis Style: From Zoot Suits to Jumpsuits”. Autorka Zoey Goto swoją publikację w całości poświęciła nie twórczości artysty lecz sposobowi ubierania słynnego piosenkarza. Na dwustu pięćdziesięciu stronach fani będą mogli przeczytać jak zmieniał się styl ubierania Elvisa od początku jego fenomenalnej kariery w latach pięćdziesiątych aż po lata siedemdziesiąte, w których występował na estradach całych Stanów Zjednoczonych ubrany w słynne jumpsuity.
Książka zostanie zrealizowana nakładem wydawnictwa Redshank Books.

UWAGA!
Dzisiaj, tj.18.01.2016, ruszyła Lista Przebojów Polskiego Country. Znalazło się na niej aż dziesięć piosenek doskonałego wokalisty Pawła Bączkowskiego. Muzyk, jak wielu z Was zapewne pamięta, w swoim dorobku artystycznym ma płyty z przebojami Elvisa Presley’a. Do jego repertuaru sięga także podczas swoich koncertów (choć jak dodaje – robi to wyłącznie na prośby fanów). Jego wykonania „Hurt” czy „Love Letters” do dzisiaj wywołują szybsze bicie serca i drżenie rąk u niektórych wielbicieli Presley’a.
Myślę (wierzę w to), że nikt tak jak Paweł Bączkowski nie zasłużył na nasze głosy w plebiscycie. Mając na uwadze jak wiele ten artysta zrobił dla popularyzacji naszego idola w Polsce bardzo proszę Was o głosy. Codziennie można wybierać trzy z dziesięciu utworów. Wystarczy wejść na poniższą stronę (tam też można odsłuchać wszystkich propozycji):

Lista Przebojów Polskiego Country – GŁOSUJ!

(info: Elvis Information Network/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *