„Elvis: That’s The Way It Is Rehearsals” – nowy wyjątkowy zestaw płyt już wkrótce!

Komplet prób nagranych na potrzeby filmu „TTWII”

BoxTTWIIZarówno próby w studiu jak i na scenie pełne były energii oraz dobrej zabawy„, czytamy w zapowiedzi nowego, ośmio-płytowego zestawu „Elvis: That’s The Way It Is Rehearsals”, który do sprzedaży trafi już w połowie grudnia br.
W skład boxu wejdzie siedem nagranych na potrzeby filmu „That’s The Way It Is” prób (z 14 lipca, 15 lipca, 24 lipca, 29 lipca, 4 sierpnia, 7 sierpnia i 10 sierpnia 1970 roku). Producenci zestawu podkreślają, że ostatnia próba, która miała miejsce kilka godzin przed rozpoczęciem letniego sezonu w Las Vegas została zgrana bezpośrednio z oryginalnej taśmy i nie została poddana żadnej edycji (nie wycięto z niej żadnych dialogów etc).
Do płyt dołączona będzie 24-stronicowa broszura wypełniona zdjęciami i informacjami na temat zawartych w boxie nagrań.
Nakład zestawu „Elvis: That’s The Way It Is Rehearsals” jest ściśle limitowany a jego cena wynosi ok.72 Funty (tj.ok 440 PLN).

(info: Day By Day/Elvis Club Berlin/Ebay/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29