„Elvis. Wszystkie płyty króla” dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Gramy z WOŚP do końca świata i o jeszcze jeden dzień dłużej

Za równo dwa tygodnie, 30 stycznia br. po raz trzydziesty zagra największa i najpiękniejsza orkiestra świata pod batutą Jurka Owsiaka – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Tegoroczny finał odbędzie się pod hasłem „Przejrzyj na oczy” a jego celem będzie zebranie środków na zakup specjalistycznego sprzętu potrzebnego do przeprowadzenia diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
By choć symbolicznie wesprzeć to piękne dzieło wystawiłem w serwisie aukcyjnym Allegro na licytację książkę „Elvis. Wszystkie płyty króla”. Jeśli więc ktoś z Was jeszcze nie posiada tej publikacji a chciałby włączyć ją do swojej kolekcji lub zwyczajnie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy, to już teraz gorąco zachęcam do udziału w licytacji.

Elvis Presley przez całą swoją karierę angażował się w akcje charytatywne i wspierał różnego rodzaju fundacje i placówki, w tym m.in szpitale i domy dziecka. Zaledwie dwa dni temu, 14 stycznia, wielu z nas wróciło wspomnieniami do jego słynnego satelitarnego koncertu „Aloha From Hawaii” z którego dochód w całości został przeznaczony na fundację im. Kui Lee do walki z rakiem.
Pokażmy więc, że i my, jego fani potrafimy i chcemy kontynuować to jego dzieło i z równie dużym oddaniem zaangażować się w pomaganie innym.

„ELVIS. WSZYSTKIE PŁYTY KRÓLA” – LICYTACJA DLA WOŚP (KLIKNIJ TUTAJ!)

(Info: Allegro/WOŚP/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29