„Elvis. Wszystkie płyty króla” – nowa publikacja na temat legendarnego wokalisty

Nowa książka do przeczytania (w całości) On-Line

Drodzy przyjaciele i sympatycy bloga ELVIS: Promised Land,

Najpiękniejsze w posiadaniu pasji jest to, że można się nią dzielić z innymi. Z tego też właśnie powodu, korzystając z serwisu Wattpad.com, zdecydowałem się podzielić się ze swoimi czytelnikami swoją nową książką.

„ELVIS: Wszystkie płyty króla” to historia wszystkich płyt długogrających Elvisa Presleya wydanych przez wytwórnię RCA Victor za życia piosenkarza. Każdy rozdział to osobna historia pełna wspomnień osób zaangażowanych w powstawanie konkretnych albumów (miałem wielka przyjemność rozmawiać z ponad czterdziestoma osobami z otoczenia Presleya), anegdot z sesji nagraniowych, faktów i imponujących statystyk. Pierwsza z dwóch części koncentruje się na latach 1956 – 1966. Czytelnik otrzymuje więc unikalną okazję prześledzenia fonograficznej kariery legendarnego króla rock’n’rolla od chwili wydania jego debiutanckiego albumu poprzez pełne sukcesów lata pięćdziesiąte aż do momentu zrealizowania longplaya „Paradise, Hawaiian Style” będącego ścieżką dźwiękową z filmu pod tym samym tytułem.

Więcej na temat tej publikacji znajdziecie w specjalnej zakładce na naszym blogu -> TUTAJ!

Zachęcam do zapoznania się z tą propozycją i życzę wielu miłych wrażeń podczas jej lektury,
Mariusz Ogiegło

PS. Wychodząc na przeciw licznym zapytaniom o wydanie tradycyjne, drukowane powyższej publikacji zdecydowałem się założyć tzw. Zrzutkę (w serwisie Zrzutka.pl). Jej celem jest pozyskanie środków na wydanie książki właśnie w tradycyjnej, drukowanej formie (każda złotówka przyspieszy i tak planowane od wielu miesięcy wydanie). Po konsultacjach z wydawnictwem zainteresowanym zrealizowaniem tej książki, minimalny koszt (miękka okładka, czarno-białe zdjęcia) to ok. 3200 – 3500 PLN. Jeżeli więc, mają Państwo życzenie dołożyć swoją ‚cegiełkę’ do powstania powyższej publikacji bardzo proszę o wsparcie tej zrzutki.

WYDANIE KSIĄŻKI „WSZYSTKIE PŁYTY KRÓLA” -> ZRZUTKA.PL

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *