„Elvis45: The Sapphire Collection” – wyjątkowa rocznicowa kolekcja trafi do sprzedaży już jutro!

Specjalna kolekcja płyt i… fragmenty osobistej garderoby Elvisa!

Z okazji przypadającej w sierpniu 2022 roku czterdziestej piątej rocznicy śmierci Elvisa Presleya, Graceland i Elvis EPE, przygotowała szereg interesujących wydarzeń i wydawnictw. Jednym z nich będzie wyjątkowa kolekcja singli, która do sprzedaży trafi już jutro!

Na czym polega wyjątkowość zestawu „Elvis45: The Sapphire Collection”? Otóż, nabywając go otrzymujemy po pierwsze całoroczną przepustkę do posiadłości króla rock’n’rolla, Graceland. Ponadto (lub może przede wszystkim) dostajemy kolekcję sześciu singli z piosenkami Presleya opakowanych w specjalną rocznicową okładkę i umieszczonych w eleganckiej skrzynce. Nakład płyt będzie ściśle limitowany i wyniesie tylko pięćset sztuk! Każda płyta będzie posiadała swój własny, ręcznie wypisany numer. Ale to nie wszystko! Trzy z tych płyt to płyty na zamówienie. Każdy, kto zamówi ten zestaw będzie mógł umieścić na nich swoje ulubione nagrania Elvisa.
Jeśli to nie przekonało Was jeszcze do zakupienia tego zestawu to warto dodać, że do każdego pudełka dołączony będzie również fragment garderoby Presleya (próbki ubrań, przechowywane dotąd w archiwach Graceland, przygotowano na potrzeby wydawnictwa „Worldwide Gold Award Hits Vol.2”)!

Zamówienia na powyższy produkt można składać na oficjalnej stronie Graceland. Jest tylko jedno małe „ale”. Cena tego zestawu to „jedynie” 600 Dolarów (przy obecnym kursie Dolara, jakieś 2,460 PLN)

(Info: EPE/Graceland/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29