Fani Elvisa Presleya spotkają się w Toruniu!

Zaproszenie na spotkanie fanów Elvisa do Torunia

Dwa dni po mikołajkach, 8 grudnia br., fani legendarnego króla rock’n’rolla spotkają się w Toruniu. Data spotkania nie jest przypadkowa. Niemal równo pięćdziesiąt lat wcześniej, 3 grudnia 1968 roku, stacja NBC wyemitowała historyczne widowisko telewizyjne zatytułowane „ELVIS” (dzisiaj znane szerzej jako „NBC TV Comeback Special”). Program był wielkim powrotem Presleya do występów przed publicznością po blisko siedmioletniej przerwie spowodowanej kręceniem filmów w Hollywood.

Członkowie Toruńsko-bydgoskiego Fan Clubu Elvisa Presleya „His Hand In Mine” a także zaproszeni na spotkanie fani z całej Polski będą wspominać to legendarne show, rozmawiać na temat kulisów jego powstania, opowiadać o wydawnictwach audio – wideo dokumentujących ten program a także wymieniać się anegdotami związanymi z produkcją.

Spotkanie zaplanowano na godzinę 16:00 w Gospodzie pod Modrym Fartuchem (Rynek Nowomiejski 8). Jeśli więc nie macie planów na grudniowe popołudnie 8 grudnia br. to gorąco zachęcam do udziału w tym wydarzeniu.

(info: FC „His Hand In Mine”/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29