Filmowa biografia Elvisa Presleya…

Poznaliśmy kolejną zapowiedź!

Reżyser Baz Luhrmann zamieścił kilka minut temu w mediach społecznościowych kolejną zapowiedź filmowej biografii Elvisa Presleya. Krótki fragment po raz kolejny ukazuje przekrój przez wszystkie etapy kariery piosenkarza.


W jego pierwszych sekundach możemy zobaczyć m.in wczesne występy Presleya (w tej roli Austin Butler) z lat pięćdziesiątych. Następnie reżyser zabiera widzów za kulisy słynnego programu telewizyjnego NBC z 1968 roku. Przez krótką chwilę widzimy także fragment legendarnego Stand Up Show nakręconego na potrzeby wspomnianego widowiska.

Całość wieńczy dynamiczny występ Elvisa w hotelu International w Las Vegas (scena nawiązuje do filmu „That’s The Way It Is” z 1970 roku).

Klip kończy informacja – zapowiedź, z której wynika, że pełnowymiarowy trailer filmu poznamy już w najbliższy czwartek.

Premiera filmowej biografii legendarnego króla rock’n’rolla przewidziana jest na czerwiec bieżącego roku. W jej obsadzie, oprócz wspomnianego Austina Butlera, fani zobaczą m.in Toma Hanksa, który wcieli się w postać menedżera Elvisa, Pułkownika Parkera.

Dotychczas ujawnione fragmenty każą wierzyć, że wielbiciele Presleya nareszcie otrzymają film godny głównego bohatera. Dopracowany i zrealizowany z największą dbałością zarówno od strony merytorycznej, muzycznej jak i kostiumowej.

 

  ELVIS – ZAPOWIEDŹ FILMU! (ZOBACZ)

(Info: Baz Luhrmann Official/Mariusz Ogiegło)

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *