„For LP Fans Only”, „The Wild One ’56” i… – nowości z katalogu FTD!

Nowe płyty w katalogu FTD jeszcze w listopadzie!

Jak poinformował serwis Elvis Matters jeszcze w listopadzie (premiera planowana jest na 26 listopada br) do sprzedaży trafią aż cztery nowe płyty Elvisa Presleya zrealizowane w ramach kolekcjonerskiego katalogu Follow That Dream (FTD).
Pierwszą z zapowiadanych nowości będzie dwupłytowe wznowienie dyskograficznego albumu „For LP Fans Only” z 1959 roku. Na płytach oprócz utworów z historycznego wydania znajdą się także nagrania z programów telewizyjnych takich jak „Milton Berle Show” czy „Steve Allen Show”, spoty radiowe oraz… odkryte niedawno taśmy z Bad Nauheim! Dodatkiem do płyt będzie 16-stronicowa broszura wypełniona zdjęciami i informacjami na temat oryginalnego longplaya.

Kolejna propozycja ucieszy z pewnością fanów koncertów Elvisa. Dwupłytowy album „Holiday Season In Vegas” będzie zawierał kompletny zapis aż dwóch koncertów Presleya z grudnia 1975 roku. Na pierwszym z krążków usłyszymy wieczorny show z 13 grudnia a na kolejnym mikołajkowe widowisko z 6 grudnia 1975 roku. Oba koncerty zostały zarejestrowane w sposób profesjonalny (soundboard).

Dla tych, którzy woleliby coś poczytać FTD także ma propozycję. Książka „The Wild One ’56” autorstwa Davida Englisha i Pala Granlunda trafi do sklepów jeszcze pod koniec miesiąca. Na 228 stronach wielbiciele Elvisa znajdą dziesiątki wyjątkowych fotografii artysty z początku jego kariery, w tym, jak zapowiadają producenci, aż sześćdziesiąt pochodzących z niedawno odkrytych, oryginalnych negatywów.
Dodatkiem do książki będzie płyta CD z zapisem drugiego występu Elvisa Presleya w programie telewizyjnym „Ed Sullivan Show” oraz wieczornym koncertem w Tupelo z 1956 roku.

Katalog z nowościami zamyka winylowa edycja „Elvis – Cafe Europa – G.I.Blues Vol.2”, na której znajdą się materiały z sesji nagraniowych Elvisa Presleya z 1960 roku w trakcie których piosenkarz zarejestrował przebojową ścieżkę dźwiękową do swojego pierwszego po powrocie do cywila filmu.

(info: Elvis Matters/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29