HBO kręci film dokumentalny o Elvisie Presley’u

Coraz więcej informacji na temat nowego serialu popularnej stacji telewizyjnej

ElvisHBOSpecial Jeszcze w tym miesiącu ma zakończyć się produkcja nowego serialu telewizyjnego poświęconego Elvisowi Presley’owi. Jak podają media za scenariusz tego dwuczęściowego projektu odpowiedzialny będzie Alan Light. Reżyserem będzie z kolei znany m.in z obrazów dokumentalnych na temat Bruce’a Springsteena, zdobywca nagród Emmy i Grammy, Thom Zimny.
Serial ma koncentrować się „na muzyce artysty i cenie jaką zapłacił za sukces„. Trzygodzinny projekt ma przybliżyć widzom życie Elvisa Presley’a od dzieciństwa aż po ostatnie sesje nagraniowe w Jungle Room w 1976 roku.
Data premiery nowego dokumentu wciąż nie jest jeszcze znana choć nieoficjalnie mówi się, że może to być Wielkanoc 2017 roku.
Tymczasem w mediach społecznościowych już zaczęła się licytacja, spowodowana niejako wypowiedzią jednego z twórców dokumentu, pomysłów na to jakie rzadkie materiały filmowe zamieści HBO w swoim programie. Najczęściej powtarzanym wątkiem jest niepublikowany nigdzie wcześniej, a ponoć istniejący, zapis z kamer stacji telewizyjnej CCTV, która… rejestrowała sesje nagraniowe w Jungle Room w 1976 roku!

(info: Onet/Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29