„I’ll Be Home For Christmas” – oficjalny klip promujący gwiazdkowy album Elvisa Presley’a

Elvis i Królewska Orkiestra Symfoniczna

OfficialClipXmas Gwiazdkowy album „Christmas With Elvis & The Royal Philharmonic Orchestra” od ośmiu tygodni przebywa na Oficjalnej Brytyjskiej Liście Przebojów. W rankingu najlepiej sprzedających się w Wielkiej Brytanii krążków nowa płyta Elvisa Presley’a zajmuje obecnie (podobnie jak przed tygodniem) dziewiąte miejsce.
Wraz z najnowszym notowaniem prestiżowego zestawienia fanom króla rock’n’rolla na całym świecie został zaprezentowany oficjalny klip wideo promujący świąteczny album. Na utwór promujący trzeci krążek Presley’a nagrany wspólnie z Królewską Orkiestrą Symfoniczną wybrano nastrojowe „I’ll Be Home For Christmas” (ta sama kompozycja pojawiała się także już w trakcie zeszłorocznych koncertów w UK). Kompozycja została pierwotnie zarejestrowana w roku 1957 i została wydana na płycie „Elvis’ Christmas Album”.
Tym razem trzeba przyznać, że w odróżnieniu od szumnie zapowiadanego „The Wonder Of You” z ubiegłego roku nowy materiał wideo zrobiony jest z dużo większym smakiem i gustem.
Nie ma w nim archiwalnych materiałów wideo ani zaangażowanych za wielkie stawki modelek… Przemawia za to niezwykła prostota… Tłem do pięknej bożonarodzeniowej ballady są kartki świąteczne (autentyczne) porozrzucane na blacie, na których pojawiają się słowa wyśpiewywane ciepłym głosem przez Elvisa. Są płyty i single. Obraz nie rozprasza i nie odbiera przyjemności z słuchania. Wręcz przeciwnie, pozwala poczuć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia…
A jak Wam się podoba? Piszcie w komentarzach!

„I’LL BE HOME FOR CHRISTMAS” – ELVIS PRESLEY & ROYAL PHILHARMONIC ORCHESTRA (OFICJALNE WIDEO)

(info: Official UK Chart/Elvis Presley Forum.pl/YouTube/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29