„Elvis Garden Party” – najbliżsi współpracownicy i przyjaciele króla rock’n’rolla przybędą do Danii

Elvis Week 2018 w Danii!

Choć za oknami wciąż piękna aczkolwiek bardzo mroźna zima europejscy promotorzy przedstawiają już programy rocznicowych wydarzeń związanych z kolejną rocznicą śmierci Elvisa Presleya. Henrik Knudsen z Danii, założyciel Randers Memphis Mansion (europejskiej kopii posiadłości Presleya – Graceland) ogłosił niedawno, że dla wszystkich tych fanów (głównie z Europy), którzy nie będą mogli w sierpniu dotrzeć do Memphis na coroczny Elvis Week w Danii odbędzie się trzydniowy event „Elvis Garden Party” na którym pojawi się wiele znakomitych nazwisk z otoczenia artysty.
Dick Grob, Linda i Sam Thompson, James Burton, Glen D. Hardin, Ronnie Tutt oraz kwartet The Imperials przybędą do Randers Memphis Mansion w dniach 17-19 sierpnia br. W trakcie specjalnych spotkań z fanami opowiadać będą oni o swoim czasie spędzonym u boku króla rock’n’rolla.
Dla europejskich fanów Elvisa Presleya to prawdziwa gratka. Osobiście bardzo zachęcam do udziału w tym wydarzeniu (szczególnie z uwagi na fakt, że wspomnienia kilku z tych osób znalazły się najpierw na tym blogu a następnie w książce a każdy z tych wywiadów był dla mnie osobiście wielkim przeżyciem).

(info: Elvis Information Network/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *