„Elvis. Home Recordings From Germany” – anulowane!

Zbyt słabe zainteresowanie tytułem…

Witaj Mariusz, jest nam bardzo, bardzo przykro poinformować Cię, że nasz najnowszy tytuł 'Elvis. Home Recordings From Germany’ został anulowany„. Tymi słowami rozpoczynał się meil, którego otrzymałem wczoraj późnym wieczorem z wydawnictwa 3DM.

W jego dalszej treści wydawca wyjaśnił, że ukończył prace nad albumem, który miał zawierać niepublikowany dotąd materiał z prywatnego jam session Elvisa Presleya z 1958 i 1959 roku uzupełniony o brakujące materiały audio oraz rzadkie fotografie lecz z powodu zbyt słabego zainteresowania fanów musiał wycofać się z jego wydania. Jak wynika z treści przesłanego oświadczenia, nie udało się nawet osiągnąć wymaganej liczby trzystu egzemplarzy. Tym samym wyprodukowanie płyty (jedynie po kosztach tłoczenia jak wcześniej obiecywano) stało się nieopłacalne.

(info: 3DM/Mariusz Ogiegło)

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29