Lisa Marie Presley nie żyje….

Zmarła jedyna córka Elvisa Presleya

Wydarzenia ostatnich godzin wciąż wydają się być nierealne i ciężkie do uwierzenia. Wczoraj wieczorem (naszego czasu) z USA napłynęły do nas pierwsze bardzo niepokojące sygnały – Lisa Marie Presley miała atak serca i była reanimowana we własnym domu. Z posiadłości Lisę zabrano do szpitala, gdzie została wprowadzona w stan śpiączki i podłączona do aparatury podtrzymującej życie.
Czytając te doniesienia każdy z nas wierzył, że Lisa – „najsilniejsza kobieta jaką znałam„, jak napisała jej matka, Priscilla Presley, wróci do zdrowia…

Niestety, dzisiaj rano świat fanów Elvisa nagle się zatrzymał. Lisa Marie Presley, jedyna córka Elvisa i Priscilli zmarła w wieku zaledwie pięćdziesięciu czterech lat.

Jedną z pierwszych osób, które poinformowały o jej śmierci była kuzynka Elvisa, Donna Presley. W poruszającym wpisie w mediach społecznościowych napisała: „Ze złamanym sercem muszę napisać tego posta. Lisa Marie, jedyne dziecko Elvisa odeszło by być ze swoim tatą, synem i resztą rodziny Presleyów, którzy nie są już z nami„.

Chwilę później jej słowa potwierdzili kolejni członkowie rodziny, w tym kuzyn Billy Smith a także pierwsze zagraniczne serwisy prasowe. Specjalne komunikaty prasowe wydał także Graceland i EPE.

O stracie córki poinformowała również Priscilla: „Z ciężkim sercem muszę podzielić się druzgocącą wiadomością o tym, że opuściła nas moja piękna córka, Lisa Marie„.

Kondolencje i wyrazy współczucia dla bliskich Lisy płyną z całego świata. Fani, którzy jeszcze 8 stycznia mogli spotkać się z Lisą w Graceland podczas rocznicy urodzin Elvisa nie mogą pogodzić się z jej odejściem.
A przecież jeszcze we wtorek, 10 stycznia, Lisa obecna była na gali wręczenia Złotych Globów, na której gratulowała Austinowi Butlerowi zdobycia statuetki za najlepszą rolę męską w filmie „ELVIS”.

Chcąc uczcić Narodowy Dzień Świadomości Żałoby w sierpniu 2022 roku, Lisa Marie napisała felieton dla magazynu People. Pisała w nim wówczas tak: „Śmierć jest częścią życia, czy nam się to podoba czy nie„. Dzisiaj te słowa nabierają zupełnie innego znaczenia…

W imieniu swoim a także wszystkich czytelników bloga ELVIS: Promised Land chciałbym wyrazić najszczersze wyrazy współczucia Priscilli Presley oraz wszystkim bliskim Lisy, w szczególności jej córkom, Riley, Harper i Finley.

(Info: Interia.pl/TVN24/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29