Już dzisiaj rozpocznie się sezon Gwiazdkowy w Graceland!

Święta w Graceland

Gwiazdkowy sezon w posiadłości Elvisa Presleya rozpocznie się już dzisiaj! Zainauguruje go tradycyjna ceremonia odpalenia świątecznych lampek i dekoracji, które ozdobią zarówno tereny wokół rezydencji jak i sam budynek.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny a dla tych, którzy nie mogą być w tym czasie w Memphis przygotowano transmisję w Internecie.

W tym roku jednak, w klimat ukochanych świąt króla rock’n’rolla, wprowadzą fanów również inne atrakcje. Już dzisiaj wieczorem, w hali koncertowej w Graceland, odbędzie się bowiem specjalny koncert podczas którego Memphis Symphony Orchestra’s Big Band zaprezentuje specjalne interpretacje najpiękniejszych kolęd i utworów bożonarodzeniowych. Także tych, które miał w swoim repertuarze Elvis. Wielbiciele, którzy zasiądą dzisiaj na widowni mogą być więc pewni, że w jego trakcie usłyszą „Blue Christmas”, „Silent Night”, „Winter Wonderland” i wiele wiele innych.

Z kolei w piątek i sobotę (19 i 20 listopada) pracownicy EPE i Graceland zabiorą fanów w wyjątkową podróż po pięknie udekorowanym Graceland a przewodnicy opowiedzą uczestnikom wycieczek o tym co działo się w Boże Narodzenie gdy w domu był jego słynny właściciel.
Goście będą mogli posłuchać m.in o świątecznych tradycjach panujących w rezydencji i o tym w jaki sposób Gwiazdkę lubił spędzać sam Elvis.

Świąteczny weekend zamknie występ cenionego przez fanów Presleya, naśladowcy piosenkarza, Deana Z, który podczas niedzielnego koncertu, wspólnie ze swoim dziesięcioosobowym zespołem przypomni najpiękniejsze gwiazdkowe hity Elvisa.

CEREMONIA ODPALENIA ŚWIĄTECZNYCH LAMPEK W GRACELAND – TUTAJ!

(Info: Graceland/EPE/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29