Kolejna aukcja pamiątek po królu rock’n’rolla już w styczniu!!!

Biżuteria, autografy a nawet broń! Osobiste przedmioty Elvisa Presley’a znowu trafią pod młotek

EPECatalogGraceland i EPE opublikowały właśnie kolejny, obszerny katalog zapowiadający aukcję pamiątek po Elvisie Presley’u. Licytacja odbędzie się 6 stycznia 2018 roku w Graceland, dawnej posiadłości artysty.
„Styczeń jest miesiącem, w którym przypominamy sobie życie utalentowanego Elvisa Presley’a i wiele prezentów jakie podarował światu”, czytamy w komunikacie prasowym. Z okazji kolejnej rocznicy urodzin króla rock’n’rolla pod młotek pójdzie wiele cennych przedmiotów związanych z Elvisem – jego życiem osobistym i karierą. Do najcenniejszych artefaktów należą diamentowy pierścionek podarowany przez Elvisa Lindzie Thompson (szacowana wartość 30-40,000$), naszyjnik TCB podarowany przez piosenkarza Deanowi Nichopoulosowi (szacowana wartość 20-30,000$), autograf Presley’a z 1954 roku – jeden z najwcześniejszych znanych (wartość 15-20,000$) oraz należący do Elvisa pistolet 1922 Colt Kaliber 32 podarowany przez piosenkarza organizatorowi tournee, Tomowi Hulletowi (wyceniony na 5-10,000$).

(info: Elvis Information Network/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29