Krakowska grupa ELVIS ’56 wygrywa na festiwalu w Bad Nauheim!

Sukces polskiego zespołu na Europejskim Festiwalu Elvisa Presleya!

Dzisiaj o godzinie 15:30 krakowska grupa ELVIS ’56 wystąpiła podczas osiemnastej już edycji Europejskiego Festiwalu Elvisa Presleya w Bad Nauheim (niemieckim mieście w którym legendarny piosenkarz mieszkał w trakcie odbywania służby wojskowej). Zespół ubiegał się o tytuł Najlepszego Interpretatora Muzyki Elvisa w 2019 roku.

W trakcie swojego występu muzycy zaprezentowali m.in porywającą wersję „Blue Suede Shoes” z instrumentalnymi popisami Grzegorza Kusia (gitara) i Marcina Sonnenberga (klawisze), „Don’t Be Cruel”, „Such A Night”, „Johnny B.Goode” oraz filmowe „Return To Sender”. Największy aplauz licznie zgromadzonej pod sceną publiczności zdobył jednak klasyk z komedii „G.I.Blues”, kompozycja „Wooden Heart”. Niemieccy fani króla rock’n’rolla szczególnie entuzjastycznie zareagowali na fragment utworu wyśpiewany przez Szczepana Sollicha  w ich ojczystym języku.

Krakowianom kibicowała również liczna grupa fanów Elvisa z Polski, m.in z Bydgoszczy, Konina, Rzeszowa i Krakowa.

Oficjalne wyniki konkursu podano kilka godzin później (stało się to dosłownie przed kilkoma minutami). Tegoroczny plebiscyt i tytuł Najlepszego Interpretatora Muzyki Elvisa w 2019 roku wędruje do grupy z POLSKI! Do zespołu ELVIS ’56!
Potwierdzamy oficjalnie. Tak. Wygraliśmy European Elvis Festival 2019!!!„, napisano na oficjalnym profilu zespołu. „Dziękujemy wszystkim za trzymanie kciuków:-) Wkrótce więcej szczegółów. Idziemy świętować ” 

W imieniu swoim i wszystkich czytelników – serdeczne gratulacje!

(info: Toruńsko-bydgoski FC EP „His Hand In Mine”/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29