„Love Me Tender” i „Las Vegas Hilton 1973” – nowości w katalogu FTD!

Katalog FTD poszerzy się o kolejne tytuły!

Już w czerwcu kolekcjonerski katalog FTD poszerzy się o dwa kolejne tytuły. Według opublikowanych dzisiaj przez Oficjalny Fan klub Presleya w Wielkiej Brytanii zapowiedzi będą to „Love Me Tender Through The Lens Of The Robert Vose” – elegancka książka Pala Ganlunda i Davida Englisha wypełniona niepublikowanymi fotografiami z planu filmowego pierwszej hollywoodzkiej produkcji z udziałem króla rock’n’rolla oraz dwupłytowy „Las Vegas Hilton 1973”, na którym znajdą się wieczorny show (Midnight show) z 20 sierpnia 1973 roku oraz nocny występ (zagrany o 3 w nocy) z 2 września tego samego roku.

Do pierwszego tytułu, tj. „Love Me Tender Through The Lens Of The Robert Vose”, także zostaną dołączone dwie płyty CD. Pierwsza będzie cyfrowym wznowieniem epki z 1956 roku zawierającej piosenki ze ścieżki dźwiękowej pierwszego filmu Elvisa. Na tym wydaniu dodatkowo usłyszeć będzie można także ich stereofoniczne wersje oraz wywiad z piosenkarzem wykorzystany na płycie „Elvis Sails”. Na drugim CD z kolei umieszczonych zostanie trzynaście piosenek zarejestrowanych przez Presleya w studio Radio Recorders pomiędzy 1-3 września oraz 11 września. Nagrany wówczas materiał został wykorzystany na drugim longplayu gwiazdora zatytułowanym po prostu „Elvis”.

Przedsprzedaż obu produktów ruszy już w połowie maja.

(Info: The Official Elvis Presley Fan Club of Great Britain/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29