„Las Vegas ’71” i „It Happened At The World’s Fair” – nowości od FTD!

Katalog FTD powiększy się o kolejne tytuły

Jeszcze w tym miesiącu katalog FTD ma się powiększyć o dwa kolejne tytuły. Pierwszy z nich, koncertowy „Elvis ’71” skupiać się będzie na zimowym sezonie Elvisa w hotelu International w Las Vegas z 1971 roku. Na trzech płytach CD fani otrzymają zapis trzech występów Presleya zarejestrowanych przez inżyniera dźwięku Billa Portera, 27, 28 (wieczorne koncerty, tzw. midnight show) i 29 stycznia (koncert popołudniowy, tzw. dinner show).

Niestety, powyższe koncerty nie zostały nagrane w całości.  Warto również dodać, że zaledwie kilka miesięcy, cały materiał został wydany przez wytwórnię MRS w zestawie „Las Vegas International Presents Elvis – Now 1971”.

Kolejną propozycją FTD będzie limitowana edycja „It Happened At The World’s Fair”. Filmowy album wraz z dodatkami w postaci outtaków i wersji alternatywnych zostanie zrealizowany tym razem na dwóch płytach winylowych.

(Info: Elvis On CD/Elvis Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29