„The Rock’n’Roll Years”, „The #1 Hits”… – sypnęło składankami przebojów Elvisa

Złote przeboje króla rock’n’rolla na kolejnych kompilacjach

Złote piosenki Elvisa Presleya wciąż cieszą się powodzeniem wśród licznych odbiorców. I choć kompilacyjnych albumów z największymi hitami króla rock’n’rolla ukazała się dotąd ilość, której chyba nikt nie zdoła policzyć to pomimo to w sprzedaży wciąż ukazują się następne płyty tego typu. W najbliższym czasie fani mogą spodziewać się prawdziwego wysypu „składanek” ze złotymi przebojami Elvisa.

Od trzech dni (od 20 lipca) w sprzedaży dostępny jest już trzy płytowy zestaw pod wymownym tytułem „The #1 Hits”, na którym wydawca, firma New Continent, zamieściła siedemdziesiąt pięć nagrań Elvisa zrealizowanych pomiędzy 1954 a 1962 rokiem. Do płyt dołączona została licząca szesnaście stron broszura.

Kolejne dwa tytuły zostaną zrealizowane na tzw. 'czarnym krążku’ czyli na płytach winylowych. Pierwszy z nich wypuści na rynek wydawnictwo My Generation Music. Longplay „The Rock’n’Roll Years” będzie reedycją boxu o tym samym tytule wydanym w 2016 roku.

Najpóźniej, bo dopiero 12 października br., do sklepów trafi płyta „Jailhouse Rock” z osiemnastoma hitami Elvisa z lat 1954-1960. Album zrealizuje wydawnictwo Wagram (Indigo).

(info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29