„ELVIS SHOW #73” – kolejna odsłona kultowej audycji internetowej!

*D.J.-Maciek!* zaprasza

Krajobraz za oknami zrobił się bajkowo biały. Pierwszy w tym roku śnieg oprószył pięknie drzewa, pokrył miękką kołderką nasze podwórka i pobliskie polany. Aura tej ostatniej listopadowej niedzieli wyjątkowo zachęca więc do spacerów i wyjścia z domów (pomimo unoszącego się w powietrzu widma pandemii). A kiedy już dotrzemy z powrotem do naszych domów i mieszkań nic tak dobrze nie zrobi jak filiżanka ulubionej herbaty lub kubek gorącej aromatycznej kawy, które najlepiej smakować będą w towarzystwie dźwięków ulubionej muzyki.

O to ostatnie fantastycznie zadbał niezawodny jak zawsze *D.J-Maciek!*, który przygotował dla wielbicieli  Elvisa Presleya kolejną odsłonę swojej kultowej audycji internetowej. Trwający ponad dwie godziny „Elvis Show” (odcinek siedemdziesiąty trzeci) wypełnią w większości nagrania z ostatniego super zestawu „From Elvis In Nashville”. Ale to nie wszystko. Będą także informacje o pozostałych nowościach wydawniczych, cenione przez słuchaczy kąciki muzyczne i wiele innych słowno-muzycznych atrakcji.

Ja ze swojej strony gorąco dziękuję Maćkowi za tak dużo ciepłych słów wypowiedzianych pod moim (skromnym) adresem i piękną promocję książki „Wszystkie płyty króla”.

A teraz, niczego więcej Wam nie zdradzając serdecznie zapraszam do wysłuchania listopadowej odsłony „Elvis Show”. Link do audycji znajdziecie poniżej:

„ELVIS SHOW #73” – AUDYCJA INTERNETOWA *D.J.-Maciek!*

(Info: Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *