„Merry Christmas Baby” – mamy pierwsze zapowiedzi gwiazdkowych płyt Elvisa

Kolędy w środku lata? Wydawcy już zapowiadają gwiazdkowe albumy!

Na ochłodę w te upalne dni, które nękają Polskę od dłuższego czasu, proponuję newsa typowo zimowego. Przed kilkoma dniami, jak podały niektóre polskie media, w Wielkiej Brytanii pojawił się już podobno Św. Mikołaj. Wszystko za sprawą otwarcia nowej galerii handlowej. Świadkowie wydarzenia zapamiętali, że Mikołaj był doskonale przygotowany do nietypowych okoliczności przyrody w jakich przyszło mu pracować ponieważ był wyposażony w ciemne, przeciwsłoneczne okulary i gitarę.

Także w gitarę wyposażony był Elvis Presley, który przed laty nagrał jedne z najpiękniejszych utworów gwiazdkowych. Wydawca RCA/Sony Legacy już teraz zapowiedział na koniec września (28 września br) reedycję albumu „Merry Christmas Baby”, na której znajdą się świąteczne piosenki Elvisa z lat 1957-1971.
Album ponownie zostanie skierowany do sprzedaży w formie płyty winylowej.
„Merry Christmas Baby”, jest pierwszą tegoroczną zapowiedzią bożonarodzeniowego albumu Presleya. Co roku takich propozycji (oficjalnych i mniej oficjalnych) pojawia się kilkanaście. Wszystkie pomimo braku nowego materiału wciąż znajdują wielu nabywców.

(info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29