Lisa Marie Presley planuje tournee z hologramem Elvisa…

Czy córka króla rock’n’rolla ruszy w trasę z hologramem swojego sławnego ojca?

O córce Elvisa Presleya, Lisie Marie, zrobiło się w ostatnim czasie głośno głównie za sprawą jej kłopotów finansowych i rozwodu z Michaelem Lockwoodem (dalszego wsparcia finansowego odmówiła już nawet jej matka, Priscilla).
Przed kilkoma tygodniami świat obiegła informacja, o nowym albumie Elvisa, „Where No One Stands Alone”, na którym Lisa zaśpiewa w duecie ze swoim sławnym ojcem. Ale na tym nie koniec rewelacji! Amerykańskie media obiegła informacja, że jedyna córka króla planuje trasę koncertową, na której miałaby pojawić się w towarzystwie… hologramu Elvisa! W trakcie swoich występów Lisa Marie miałaby przypomnieć największe hity Presleya – wykonując je w duecie z nim. „Presley doskonale zdaje sobie sprawę, że fani Elvisa Presleya są jednymi z najbardziej oddanych na świecie i czuje, że będzie to wspaniała okazja nie tylko dla niej samej ale także i dla nich by ponownie cieszyć się Elvisem ponad cztery dekady po jego tragicznej śmierci„, czytamy w artykule opublikowanym przez serwis Hollywood Daily News.
Do wyprodukowania hologramu miałby zostać użyty wizerunek „późnego” Elvisa (fani już teraz typują, że najpewnie chodzi o nagrania z filmów „That’s The Way It Is”, „On Tour” lub koncertu „Aloha From Hawaii”).

Nim jednak dojdzie do planowanego tournee wielbiciele Elvisa będą mieli szansę spotkać córkę swojego idola podczas tegorocznego Elvis Week w Memphis (9-18 sierpnia br). Presley zaprezentuje tam swój nowy duet z Elvisem – pieśń gospel „Where No One Stands Alone” oraz weźmie udział w sesji zdjęciowej. Każdy (za odpowiednią opłatą, jak donoszą media) będzie miał także możliwość zdobycia jej autografu.

(info: Hollywoodnewsdaily/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *