Mikołajkowe spotkania polskich fanklubów Elvisa Presley’a już wkrótce!

Kraków i Toruń zapraszają na mikołajkowe spotkania fanklubów

fcsantaclaus W niedzielę 6 grudnia br. Mikołajki. Dwa prężnie działające polskie fankluby Elvisa Presley’a zapraszają z tej okazji na wyjątkowe spotkania wielbicieli króla rock’n’rolla.
Pierwsze z nich odbędzie się już 3 grudnia br. w krakowskim Pubie RAMONA-Prądniczanka o godz. 18:00. Organizator, FC „Always On My Mind” przewidział na ten wieczór wiele atrakcji, w tym m.in wspólne kolędowanie i śpiewanie gwiazdkowych piosenek a także wspominanie początków i dotychczasowej działalności klubu. Na spotkaniu jak zawsze nie zabraknie wspaniałej atmosfery i dobrej muzyki.
W podobnym klimacie utrzymany będzie mikołajkowy zlot fanów organizowany przez toruński Fan Klub Elvisa Presley’a „His Hand In Mine”. Jego promotorzy przewidzieli dla uczestników wydarzenia m.in quiz wiedzy na temat króla rock’n’rolla, informacje na temat nowości płytowych, wspólne śpiewanie bożonarodzeniowych przebojów Elvisa, pyszny słodki poczęstunek oraz… tajemniczo brzmiącą… niespodziankę!
Start spotkania w najbliższą sobotę, 5 grudnia, o godzinie 16:00 w toruńskim Cafe Molus (Rynek Staromiejski 19).
Gorąco zachęcam do udziału w obu spotkaniach!

(info: FC „Always On My Mind”/FC „His Hand In Mine”)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29