„Jaka to melodia?” z piosenkami Elvisa Presley’a!

Specjalne wydanie muzycznego programu telewizyjnego już w niedzielę!

Jakatomelodia „Jaka to melodia?” to programu muzyczny, który nieprzerwanie od dziewiętnastu sezonów bawi i… uczy tysiące Polaków. Quiz oparty na amerykańskim „Name That Tune” prowadzi Robert Janowski, aktor, piosenkarz i kompozytor.
W każdym odcinku usłyszeć można wiele niezapomnianych przebojów, dowiedzieć się o nich różnych ciekawostek a także spotkać ciekawych gości i zobaczyć 'na żywo’ wyjątkowych artystów – zarówno z Polski jak i spoza jej granic.
Niedzielne wydanie programu „Jaka to melodia?” (23 kwietnia br o godzinie 18:35) w całości poświęcone będzie Elvisowi Presley’owi. Uczestnicy quizu będą odgadywać tytuły jego największych przebojów a w roli eksperta wystąpi m.in dziennikarz Piotr Metz, który o Presley’u opowiadał kilkanaście miesięcy temu w doskonałym cyklu audycji radiowych.
Utwory Elvisa przypomni m.in doskonały akordeonista, zwycięzca „Mam Talent”, Marcin Rozynek.
Elvis powraca! W Jakiej to melodii? już w niedzielę o 18.35 będziemy wspominać Króla Rock and Rolla- Elvisa Presley’a. To jedna z ważniejszych ikon popkultury XX wieku! Bądźcie z nami, jak zwykle zapowiada się udany wieczór„, czytamy w oficjalnej zapowiedzi odcinka.

„JAKA TO MELODIA?” – ZAPOWIEDŹ ODCINKA SPECJALNEGO POŚWIĘCONEGO ELVISOWI PRESLEY’OWI

(info: Jaka to melodia Oficjalny Profil/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *