„Elvis’ Humor” – kolejna książka poświęcona królowi rock’n’rolla

Wspomnienia byłego mistrza raqutballa

HumorElvisSteven Bo Keeley był mistrzem w raquetballu, jednej z ulubionych gier Elvisa Presley’a. Piosenkarz grał w nią na kilka godzin przed swoją śmiercią w sierpniu 1977 roku.
Sportowiec w latach siedemdziesiątych odrzucił zaproszenie do wstąpienia do klubu Elvisa.
Pomimo to Keeley zapowiedział realizację książki zatytułowanej „Elvis’ Humor. Girls, Guns And Guitars” („Humor Elvisa. Dziewczyny, pistolety i gitary”) w której zebrał anegdoty i wspomnienia na temat poczucia humoru Elvisa. Łącznie opisuje aż dwieście dziewięćdziesiąt zabawnych momentów z życia piosenkarza, w tym m.in. walki na pistolety na wodę.
Książka liczy sobie czterysta dziesięć stron. A na jej łamach znalazły się m.in wspomnienia Lamara Fike’a, Ronniego Tutt’a oraz Sama Thompsona.

(info: Elvis Matters/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29