O Elvisie Presley’u w Radiu Pik!

Leszek Kuchciński zaprasza!

Już w najbliższą sobotę, tj.13 stycznia br., słuchacze Radia Pik po raz kolejny zostaną zaproszeni na niezwykłą lekcję muzyki rozrywkowej. Gościem popołudniowej audycji „Porozmawiajmy o kulturze” emitowanej o godzinie 15:05 będzie bowiem ponownie Leszek Kuchciński, zagorzały fan i pasjonat twórczości Elvisa Presley’a.
Jego dotychczasowe wystąpienia na antenie zyskały olbrzymie uznanie wśród polskich fanów króla roc’n’rolla (i nie tylko). Każde jego pojawienie się w stacji radiowej poświęcone było odrębnej tematyce. Każda audycja z jego udziałem wypełniona była do ostatniej minuty faktami, anegdotami, ciekawostkami i… co najważniejsze atrakcyjnymi, ciekawymi nagraniami starannie dobranymi do omawianego tematu.
Jutrzejszy program „Porozmawiajmy o kulturze” poświęcony będzie legendarnym strojom estradowym Elvisa Presley’a, które z czasem stały się jego znakiem firmowym.
Gorąco zachęcam Was do słuchania.

RADIO PiK – SŁUCHAJ TUTAJ!

(info: FC EP „His Hand In Mine”/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29