„ON TOUR” – czy FTD zrealizuje rocznicowy box w 2022 roku?

Pierwsze informacje na temat rocznicowego wydawnictwa!

Odpowiadając na liczne pytania chciałbym potwierdzić, że wraz z Palem Granlundem jesteśmy obecnie zajęci pracą nad projektem FTD 'On Tour’, który pragniemy zrealizować z okazji 50.rocznicy premiery filmu pod tym samym tytułem. Wstępna data premiery to sierpień/wrzesień 2022„. Te słowa Davida Englisha, autora wielu publikacji poświęconych Elvisowi rozgrzała dzisiaj Internet do czerwoności.
Wygląda bowiem na to, że już w przyszłym roku możemy spodziewać się długo wyczekiwanego boxu poświęconego filmowi dokumentalnemu z 1972 roku, „Elvis On Tour”. Cała rzecz wydaje się o tyle interesująca, że jak zapowiedział autor – 'materiały audio także zostaną włączone do tego projektu, choć obecnie nie zostały jeszcze sfinalizowane’.

Do filmu „On Tour” zarejestrowano wiele materiałów, których wydanie z pewnością ucieszyłoby fanów. Próby, jam sessions z muzykami i grupami wokalnymi, kilka kompletnych koncertów i wywiady. Spora część tych nagrań ujrzała już światło dzienne dzięki wydawnictwom bootlegowym. Oficjalnie zrealizowano zaledwie niewielką część…

Czego więc należy się spodziewać po zapowiadanym projekcie FTD? Czy w kolejne wakacje otrzymamy produkt na miarę niedawnego „That’s The Way It Is”, który pomimo kilku „niedociągnięć” wciąż uchodzi za najlepszy w całym katalogu FTD? Czy na dołączonych płytach znajdą się niepublikowane dotąd utwory, które zaskoczą równie mocno jak ujawnione przed kilku laty „Young And Beautiful”?
Na odpowiedzi na powyższe pytania musimy jeszcze poczekać. Oby było warto!

A tymczasem team Granlund/English zapowiadają  jeszcze jeden, tajemniczy projekt, który zostanie zrealizowany pod szyldem FTD na przełomie września i października tego roku.

(Info: Elvis The Music/Elvis The Man And His Music/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29