Osobowość Roku 2017 – Nominacja

O plebiscycie Gazety Krakowskiej słów kilka…

W kwietniu 2016 roku do sprzedaży trafiła książka „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz”. Trafiła do sklepów bo jak podkreślam wielokrotnie w wywiadach (o udzielaniu których wówczas nawet nie myślałem) ktoś powiedział mi, że mam skarb cenniejszy niż największe pieniądze – wspomnienia osób, które były tak blisko Elvisa Presley’a. Grzechem byłoby trzymać je tylko na dnie szuflady lub na blogu, który wciąż narażony był na zamknięcie kolejnej platformy na której w danej chwili działał.
Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wraz z premierą książki zaczęły się przede mną otwierać drzwi, które do tej pory uważałem za zamknięte. Pojawiać się zaproszenia o których nawet przez chwilę nie pomyślałem… Za to wszystko byłem i wciąż jestem bardzo wdzięczny. Ta książka była nie tylko spełnieniem moich marzeń… ona spełniała marzenia…
I myślałem, że naprawdę nic mnie już nie zaskoczy aż do chwili gdy wczoraj popołudniu otrzymałem smsa takiej treści: „Gratulujemy nominacji do tytułu Osobowość Roku 2017. Życzymy wielu głosów. Pozdrawiamy. Gazeta Krakowska„. Początkowo uznałem to za żart lub kolejną reklamę jakiegoś plebiscytu. Sprawdziłem i okazało się, że nie! Ktoś naprawdę nominował mnie do tego tytułu choć osobiście uważam, że wśród moich znajomych jest co najmniej  kilka osób, które zasługują na niego o wiele bardziej.
Szybko usiadłem, zrobiłem podsumowanie minionego roku… a to co zebrałem opublikowałem w wydarzeniu na Facebooku. Zapraszam Was do jego odwiedzania, lajkowania i udostępniania znajomym.

NOMINACJA – WYDARZENIE

A… jeżeli zgadzacie się z tą nominacją to… bardzo gorąco proszę Was o głos. Żeby zagłosować wystarczy wysłać SMS o treści OK.200 na numer 72355 (koszt takiego smsa to 2,46 PLN). Za każdy oddany głos już teraz serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam,
Mariusz Ogiegło

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29