Podsumowanie Festiwalu Elvisa Presley’a w Rzeszowie w… audycji „Planeta Country”

Uczestnicy Festiwalu Elvisa Presley’a w Rzeszowie podzielą się swoimi wspomnieniami

Planeta Paweł Bączkowski, wokalista country, kompozytor i prowadzący kultową już audycję w Radiu Poznań zaprasza jutro na „Planetę Country” wszystkich fanów Elvisa Presley’a. Przede wszystkim uczestników sierpniowego festiwalu w Rzeszowie, który odbył się pod koniec tegorocznych wakacji. Przy dźwiękach specjalnie wyselekcjonowanych przebojów Presley’a dziennikarz będzie chciał porozmawiać i powspominać to niezwykłe i magiczne wydarzenie.
Na antenie poznańskiego radia będzie można więc podzielić się swoimi wrażeniami ze słuchaczami audycji i być może zachęcić do udziału w kolejnej edycji…
Elvisowi Paweł Bączkowski poświęci drugą część swojego programu, która rozpocznie się około godziny 10:05 (po zakończeniu serwisu informacyjnego) ale ja zapraszam Was już na godzinę 9:05 gdy charakterystyczny głos powie do Was „buuudzimy się” i zaprosi Was w podróż po pięknych i wciąż mało docenionych w Polsce dźwiękach muzyki country.
A już teraz zaglądajcie (i lajkujcie) oficjalny profil audycji na Facebooku. Znajdziecie tam m.in numer telefonu do studia pod który już jutro będziecie mogli dzwonić!

PLANETA COUNTRY – OFICJALNY PROFIL

(info: Planeta Country/T-B FC „His Hand In Mine”/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29