„Return Of The Pelvis” – koncert z pierwszego sezonu Elvisa w Las Vegas na nowym CD

Występ Elvisa Presleya z sierpnia 1969 roku

Przez wielu fanów Elvisa Presleya koncerty z jego pierwszego sezonu w hotelu International w Las Vegas były najlepsze ze wszystkich jakie dał w tym mieście. Pierwsze występy po ośmioletniej przerwie spowodowanej kręceniem filmów cechowały nie tylko ciekawy repertuar ale także świeże, niezwykle dynamiczne wykonania.

Bootlegowe wydawnictwo VV zapowiedziało na pierwsze dni marca premierę nowego boxu zatytułowanego „Return Of The Pelvis”. W skład zestawu wejdą dwie płyty winylowe oraz płyta CD z zapisem koncertu Elvisa z pierwszej, historycznej tury występów w Las Vegas.  Popołudniowy show z 3 sierpnia 1969 roku, który zostanie wydany na płytach wchodzących w skład boxu był już wcześniej wielokrotnie publikowany przez inne wydawnictwa – zarówno bootlegowe jak i oficjalne („The Return To Vegas”, FTD Label. 2014).
Do każdego kompletu dołączony będzie plakat o wymiarach 90×60 cm. Z kolei pierwsze pięćdziesiąt osób, które nabędzie omawiany produkt otrzyma go w eleganckim dużym, ręcznie numerowanym opakowaniu.
Nakład zestawu „Return Of The Pelvis” będzie ściśle limitowany. Do fanów trafi zaledwie czterysta egzemplarzy.

Tracklista:
Opening Theme – Blue Suede Shoes – I Got A Woman – All Shook Up – Love Me Tender – Jailhouse Rock / Don’t Be Cruel – Heartbreak Hotel – Hound Dog – Memories – Mystery Train / Tiger Man – Life Story – Baby What You Want Me To Do – Are You Lonesome Tonight? – Yesterday / Hey Jude – Band Introduction – In The Ghetto – Suspicious Minds – What‘d I Say –  Can’t Help Falling Love*
* Płyty winylowe zawierają ten sam zestaw nagrań

(info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *