Solidarni z Ukrainą

Z pomocą dla mieszkańców Ukrainy

Pomagać powinno się po cichu. Czasem jednak sytuacja wymaga nagłośnienia by uzyskać, kolokwialnie mówiąc, lepszy efekt.
Moi Drodzy, pisać i przypominać o tym co dzieje się na Ukrainie w ostatnich dniach nie ma w tym miejscu sensu bo chyba każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z ogromu tragedii, ludzkich dramatów i zwyczajnej (choć nie wiem czy to właściwe słowo) niesprawiedliwości jaka dotknęła jej mieszkańców.
Zaatakowani przez Rosję z dnia na dzień utracili wszystko – dorobki całego swojego życia, swoich bliskich, marzenia a niejednokrotnie sens życia. Nie tracą ducha walki.
W całej Polsce (i nie tylko) ruszyła fala pomocy dla ofiar tej bestialskiej i bezsensownej napaści armii rosyjskiej na wolną Ukrainę. Chciałbym żebyśmy dołączyli do niej i my.

Proponuję więc, że w dniach od 1 do 31 marca br. całe swoje honorarium autorskie ze sprzedaży książki „Elvis. Wszystkie płyty króla” przeznaczę na wyżej wspomniany cel. Dotyczy to zarówno wpływów ze sprzedaży wersji papierowej jak i ebooka (obie wersje dostępne na stronie wydawnictwa MyBook).

Środki ze sprzedaży książki wpłacę na konto zbiórki „Solidarni z Ukrainą” na stronie Pomagam.pl Dzisiaj, dokonałem tam już pierwszej wpłaty za sprzedaż książki w dniach  1 – 5 marca br.

SOLIDARNI Z UKRAINĄ – POMAGAM.PL

Jeśli więc nie macie jeszcze w swojej kolekcji książki „Wszystkie płyty króla” a chcielibyście przy okazji pomóc potrzebującym mieszkańcom Ukrainy, gorąco zachęcam do zaangażowania się w tą akcję.

Z góry dziękuję za Wasze zaangażowanie,
Spokojnego i bezpiecznego weekendu

Mariusz Ogiegło

3 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *