Świąteczna historia winylowa – „Elvis’ Christmas Album”

Zaproszenie na ciekawe spotkanie

Do Wigilii Świąt Bożego Narodzenia pozostało już nieco ponad czternaście dni. To idealny czas by przypomnieć sobie najpiękniejsze gwiazdkowe przeboje i historię najważniejszych albumów z muzyką świąteczną.

I przed taką właśnie szansą staną  fani króla rock’n’rolla, melomanii oraz wszyscy wielbiciele dobrej muzyki, którzy już w następny piątek, 16 grudnia br., przybędą do katowickiego Miejskiego Domu Kultury Ligota.
O godzinie 17:00 odbędzie się tam wyjątkowe świąteczne spotkanie poświęcone jednemu z najważniejszych i najlepiej sprzedających się gwiazdkowych longplayów w historii muzyki – „Elvis’ Christmas Album”.

O historii powstania płyty i jej ciekawych wydaniach opowie Kris Dembski. Na spotkaniu nie zabraknie również muzyki z tego legendarnego wydawnictwa.

Jeśli więc nie macie jeszcze planów na kolejny weekend, chcecie zrobić sobie przerwę w przedświątecznej gonitwie lub po prostu miło spędzić czas przy choince i gramofonie, koniecznie zajrzyjcie do Miejskiego Domu Kultury Ligota w Katowicach (ul. Franciszkańska 33). Polecam
Swoją obecność na spotkaniu możecie zgłaszać na stronie wydarzenia na Facebooku

„Elvis’ Christmas Album – Świąteczna historia winylowa” – WYDARZENIE!

(Info: Kris Dembski/MDK Ligota/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *