TCB Band w Polsce! – dzisiaj rozpoczyna się prawdziwe święto fanów Elvisa Presley’a!

Warszawa od dzisiaj stolicą fanów króla rock’n’rolla

Na to wydarzenie polscy wielbiciele Elvisa Presley’a czekali latami! Pociągami, samochodami, autobusami do Warszawy zjeżdżają się dzisiaj fani legendarnego króla rock’n’rolla z całej Polski. W mieście już za kilka godzin rozpocznie się bowiem prawdziwe święto. Polskę po raz pierwszy odwiedzą członkowie grupy TCB Band współpracującej z Elvisem Presley’em począwszy od jego historycznego powrotu na estradę w International Hotel w Las Vegas w 1969 roku aż do ostatniego show w czerwcu 1977 roku.
James Burton i Glen D. Hardin (z powodów zdrowotnych w tournee nie bierze udziału Ronnie Tutt) przylecą do naszego kraju w towarzystwie Terry’ego Blackwooda i kwartetu gospel The Imperials już dzisiaj – dokładnie w czterdziestą piątą rocznicę legendarnego koncertu „Aloha From Hawaii”.  A już wieczorem spotkają się z grupą polskich fanów.
Program dwudniowej wizyty popularnych muzyków w Polsce jest bardzo napięty i obejmuje liczne wydarzenia.
Fani, którzy przybędą do Warszawy już dzisiaj będą mogli wziąć udział we Mszy Świętej za Ś.P.Elvisa Presley’a. Nabożeństwo zostanie odprawione o godzinie 16:00 w kościele pod wezwaniem Narodzenia NMP (Al.Solidarności 80). Msza zostanie odprawiona w języku angielskim.
Trzy godziny później, o godzinie 19:00, w restauracji Hard Rock Cafe (ul. Złota 59), wielbiciele, którzy dokonali wcześniejszej rezerwacji u organizatorów wizyty TCB Band w Polsce będą mogli zjeść uroczystą kolację w towarzystwie członków zespołu i wysłuchać ich wspomnień z okresu współpracy z Elvisem Presley’em.
Kulminacyjnym punktem wizyty Jamesa Burtona, Glena D. Hardina i grupy The Imperials będzie jutrzejszy wieczorny koncert w Teatrze Palladium. W jego trakcie będzie można nie tylko usłyszeć legendarnych instrumentalistów na żywo ale także wysłuchać największych przebojów Elvisa Presley’a a nawet… zobaczyć oryginalną gitarę (na zdjęciu), którą artysta kupił we Frankfurcie w 1960 roku.
Już dzisiaj życzę wszystkim niezapomnianych przeżyć i wrażeń. Na takie dni, na takie spotkania czekaliśmy przez lata. Dzięki wytrwałości i zaangażowaniu Marcina Życzyńskiego i członków stowarzyszenia Elvis Lives doczekaliśmy ich! Dziękujemy!

UWAGA! Dzisiaj po raz 26 odbywa się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dołączmy do tej największej orkiestry na świecie. Od wczorajszego wieczora w serwisie Allegro można wylicytować specjalne wydanie „Kulturalnika Poznańskiego” wydanego w sierpniu 2017 roku z okazji 40.rocznicy śmierci Elvisa Presley’a w całości wypełnionego moimi autorskimi tekstami o piosenkarzu.  Powodzenia w licytacji i… pamiętajmy dla kogo licytujemy!

KULTURALNIK POZNAŃSKI WYD.SPECJALNE „NAJPIERW BYŁ ELVIS” – DLA WOŚP!

(info: Elvis Lives/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *