„Viva Las Vegas Sessions” – FTD Label zapowiada box z rzadkimi materiałami!

Soundtrack z najpopularniejszego filmu z udziałem Elvisa

Katalog FTD Label już wkrótce powiększy się o kolejną pozycję. Tym razem będzie to pierwszy w historii tego katalogu box składający się aż z trzech płyt CD! „Viva Las Vegas Sessions”, bo taki będzie nosić tytuł, skupiać będzie się na sesji nagraniowej z 1963 roku w trakcie której zarejestrowano ścieżkę dźwiękową do jednego z najpopularniejszych filmów z udziałem Elvisa Presleya. Na płytach znajdzie się ponad godzina nigdy wcześniej niepublikowanych materiałów z sesji – outtakes, wersji instrumentalnych, duetów a także falstartów i innych.

Do płyt zostanie dołączona specjalnie opracowana broszura wypełniona faktami na temat filmu, ścieżki dźwiękowej, materiałów prasowych a także biografii Ann Margret. Całość opakowana zostanie w replikę oryginalnego pudła po taśmę.
Jak zapowiada wydawca, tym razem będzie to pozycja ściśle limitowana a ze względu na wysokie koszty produkcji nie będą wykonywane dodatkowe tłoczenia.

(info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29