W pięćdziesiątą rocznicę „’68 Comeback Special” fani piszą petycję do stacji NBC!

Fani Elvisa Presleya piszą petycję do stacji NBC

3 grudnia br. minie dokładnie pięćdziesiąt lat od chwili gdy stacja NBC wyemitowała program „ELVIS” (znany dzisiaj jako „’The ’68 Comeback Special”.
W pierwotnych założeniach, głównie Pułkownika Parkera, miał to być program gwiazdkowy w którym Elvis miał zaśpiewać ponad dwadzieścia kolęd i piosenek o tematyce bożonarodzeniowej, złożyć życzenia, ukłonić się i zejść ze sceny. Na szczęście dzięki determinacji twórców widowiska, w tym Stevea Bindera, pomysł ten nigdy nie został zrealizowany a show stacji NBC pozwolił Elvisowi powrócić do dawnej popularności i udowodnić, że czas spędzony w Hollywood nie wpłynął na jego postrzeganie muzyki. Presley pokazał, że wciąż jak nikt inny potrafi śpiewać starego rock’n’rolla i łączyć na jednej scenie bluesa, gospel i pop.

W pięćdziesiątą rocznicę nakręcenia i emisji tego historycznego programu (pokazane w jego trakcie segmenty sit down show uznawane są po dziś dzień za pierwowzór koncertów unplagged) fani króla rock’n’rolla wystosowali petycję do stacji NBC. Proszą w niej by władze stacji zgodziły się nadać nieedytowaną wersję show z 1968 roku dokładnie w pięćdziesiątą rocznicę jego emisji, tj. 3 grudnia o godzinie 21:00. „Będzie to nie tylko wielki wyraz szacunku dla życia i dziedzictwa Elvisa ale także wielkie emocje dla milionów jego fanów na całym świecie„, czytamy na stronie petycji. Inicjatorem petycji jest Dave Rogers.
Pod petycją podpisało się obecnie 5,234 osób. Jeżeli i Wy chcecie poprzeć tą akcję wystarczy, że klikniecie link poniżej:

50 ROCZNICA NBC TV SPECIAL – PETYCJA

(info: KA/Change.org/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29