„Where No One Stands Alone”- nowy album Elvisa z sukcesami na listach przebojów

Nowy album Elvisa Presleya podbija listy!

Nowy album Elvisa Presleya,”Where No One Stands Alone”, od początku budził ożywione dyskusje wśród fanów. Jedni go bronili widząc w uwspółcześnionych wersjach pieśni gospel szansę na popularyzację twórczości legendarnego artysty wśród współczesnych odbiorców a inni, uważający, że dokonań Elvisa – szczególnie w materii muzyki gospel – nie wolno ruszać pod żadnym pretekstem, płytę ganili i krytykowali.

Całe to zamieszanie nie przeszkodziło jednak by „Where No One Stands Alone” zaistniało i po raz kolejny w dorobku artystycznym Elvisa porządnie zamieszało w rankingach sprzedażowych. W samej tylko Wielkiej Brytanii album dotarł do dziewiątego miejsca stając się przy tym 53. płytą Elvisa, która dotarła do pierwszej dziesiątki Oficjalnej Brytyjskiej Listy Przebojów. W Danii nowa płyta Elvisa dotarła do miejsca pierwszego. Na sam szczyt listy krążek trafił także w USA! W najnowszym notowaniu listy Top Christian Chart Magazynu Billboard wydawnictwo Presleya zajmuje pierwsze miejsce (jest to jednocześnie pierwszy Numer Jeden Presleya w tym zestawieniu).

Ja osobiście jestem jeszcze przed odsłuchem wspomnianego wydawnictwa. Zaległości zamierzam nadrobić tuż po powrocie do Polski. A kto podobnie jak ja płyty „Where No One Stands Alone” jeszcze nie posiada będzie mógł ją nabyć w Rzeszowie już w najbliższy piątek i sobotę (24 i 25 sierpnia) podczas spotkania z Terrym Blackwoodem, grupą The Imperials oraz koncertu „The Gospel Side Of Elvis” (rynek w Rzeszowie, sobota. Godz.19.00)

(Info: Stowarzyszenie Elvis Lives/Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *