„Wszystkie płyty króla” – ruszyła oficjalna przedsprzedaż nowej książki na temat Elvisa Presleya!

Nowa książka na temat Elvisa już oficjalnie w przedsprzedaży!

W miniony piątek, 11 września br, wystartowała oficjalna przedsprzedaż nowej książki poświęconej Elvisowi Presleyowi. Publikacja „Wszystkie płyty króla 1956-1966” to historia wszystkich płyt długogrających (i nie tylko) zrealizowanych przez wytwórnię RCA Victor za życia Elvisa. Każdy rozdział to osobna historia w której starałem się przybliżyć Wam kulisy powstawania poszczególnych albumów, anegdoty z sesji nagraniowych i wspomnienia osób zaangażowanych w produkcję każdej z płyt.

Książka dostępna jest w dwóch formatach. Tradycyjnym papierowym (w tym przypadku na wysyłkę trzeba poczekać jeszcze około trzech tygodni) oraz elektronicznym (ebook dostępny od piątku 11 września). Zamówienia na „Wszystkie płyty króla” można składać bezpośrednio na stronie wydawnictwa MyBook, którego nakładem została zrealizowana publikacja.

„WSZYSTKIE PŁYTY KRÓLA” -> ZAMÓW TUTAJ!

I choć od do premiery wydania drukowanego pozostało jeszcze kilka tygodni to książka już doczekała się pozytywnych recenzji w lokalnych mediach. Małopolski serwis Infokropka.pl opublikował dziś artykuł Pani Edyty Łepkowskiej, „Sentymentalna podróż w świat muzyki Elvisa. Prosto z… Tomic”, w którym możecie zapoznać się z pierwszą opinią na temat wspomnianej wyżej publikacji. Gorąco zachęcam do lektury!

„SENTYMENTALNA PODRÓŻ W ŚWIAT MUZYKI ELVISA” – INFOKROPKA.PL (13.09.2020)

(Info: MyBook/Infokropka.pl/Mariusz Ogiegło)

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *