Zapraszamy na… „Planetę Country”!

Zaproszenie na kolejne wydanie popularnej audycji

planeta1 Paweł Bączkowski, polski artysta countr’owy i rock’n’rollowy od kilku miesięcy prowadzi w poznańskim Radiu Merkury cieszącą się dużą popularnością audycję „Planeta Country”.
Każdy odcinek to osobna historia, inni ciekawi goście, inne wspomnienia i co najważniejsze dziesiątki wspaniałych przebojów muzyki country.
Co pewien czas artysta mający w swoim dorobku artystycznym m.in album „Paweł Bączkowski Sings Elvis Songs Part 1” prezentuje również piosenki Elvisa Presley’a.
Czy przeboje króla rock’n’rolla pojawią się również w najnowszej odsłonie audycji? Przekonać będzie się o tym można już jutro, tj. w niedzielę 21 sierpnia br., o godz. 9:10.
Gorąco polecam (tym bardziej, że przed kilkoma dniami, w jednym z komentarzy na popularnym portalu społecznościowym prowadzący „Planetę Country” stwierdził tajemniczo… „Temat 'Elvis Country’ już zarezerwowany„)!!!

Programu można wysłuchać on-line na stronie Radia Merkury!
„PLANETA COUNTRY” -> SŁUCHAJ!

(info: Paweł Bączkowski/Radio Merkury/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29