81 rocznica urodzin Elvisa Presley’a w Graceland…

…EPE i Graceland ujawniają pierwszą listę gości

Birthday81 Rocznica urodzin Elvisa Presley’a to obok przypadającego w sierpniu Tygodnia Elvisa druga co do wielkości uroczystość jaka odbywa się na terenie posiadłości króla rock’n’rolla.
Podczas przyszłorocznego spotkania w Graceland ponownie nie zabraknie więc tłumów fanów piosenkarza i przygotowanych dla nich wyjątkowych atrakcji. W jednym z ostatnich newsletterów EPE i Graclenad poinformowały, że na gości przybyłych do Memphis, TN w dniach 7-10 stycznia 2016 czekać będą m.in: aukcja pamiątek po Presley’u, spotkanie członków Elvis Insiders oraz specjalny event dla prezesów Oficjalnych fanklubów artysty. Największe jednak emocje (jak co roku) budzi możliwość spotkania osób, które przed laty współpracowały z Elvisem lub też znały go osobiście. W styczniu będą to: June Juanico – dziewczyna piosenkarza (i jednocześnie jego wielka fanka) z lat 1955-1956. Warto wspomnień choćby, że Juanico poznała Presley’a po jego występie w Biloxi, Mississippi (jej rodzinne miasto) a w czerwcu 1956 roku, na krótko po nagraniu przez Elvisa „Hound Dog” i „Don’t Be Cruel”, spędziła z nim trzy tygodniowe wakacje.
Drugim gościem będzie Glenn Derringer, pianista, który w zagrał z Presley’em w jego w debiutanckim „The Dorsey Brothers Stage Show” z 1956 roku.
Zapowiada się więc naprawdę interesujące spotkanie i moc wspomnień. Najciekawsze spotkania jak zawsze relacjonować będę dla Was na naszym blogu.

(info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29