Ballada „Always On My Mind” kolejnym zwiastunem nowego boxu Sony!

Premiera boxu „On Tour” już za kilka miesięcy!

Nieco ponad dwa miesiące dzielą nas od premiery boxu „Elvis On Tour”. Najnowszy zestaw Sony ma trafić do sprzedaży już na początku grudnia br i ma składać się z sześciu płyt CD i jednego dysku Blue-Ray.

Materiał audio obejmować będzie ponad dziewięćdziesiąt nigdy wcześniej oficjalnie nie wydanych nagrań Elvisa zarejestrowanych w marcu i kwietniu 1972 roku na potrzeby filmu dokumentalnego „On Tour”.  Fani legendarnego artysty otrzymają po raz pierwszy zebrane w jednym miejscu kompletne koncerty z Hampton Roads, Richmond, San Antonio i Greensboro a także najciekawsze fragmenty fragmenty prób jakie Presley odbył ze swoim zespołem na krótko przed rozpoczęciem wiosennej trasy.

Z tych właśnie prób pochodzi nagranie „Always On My Mind”, które wytwórnia Sony zaprezentowała wczoraj na oficjalnym kanale Elvisa. To już druga po „Burning Love” zapowiedź zapowiadanego boxu.

„ALWAYS ON MY MIND” – ELVIS PRESLEY (z boxu „ON TOUR”)

(Info: YouTube/Mariusz Ogiegło)

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29