„Christmas At Graceland” – NBC zapowiada specjalny program telewizyjny!

Specjalny program gwiazdkowy prosto z Graceland

W świetle ostatnich wydarzeń i doniesień medialnych, propozycja wnuczki legendarnego Elvisa Presleya, Riley Keough, wydaje się być o wiele atrakcyjniejsza niż oferta jego byłej żony. Tym bardziej, że zamiast na skandalach i kulisach życia prywatnego skupiać się on będzie się na… jego muzyce.

W środę, 29 listopada br, o godzinie 22:00 (czasu polskiego) stacja NBC wyemituje specjalny program gwiazdkowy zatytułowany „Christmas At Graceland”. Transmisję poprzedzi tylko słynne widowisko „Christmas In Rockeffeler Center”.

Program „Christmas At Gracelnad”, którego producentem wykonawczym będzie wspomniana Riley Keough będzie nadawany na żywo wprost ze słynnej rezydencji króla rock’n’rolla w Memphis. „Moja rodzina i ja jesteśmy podekscytowani możliwością otwarcia drzwi do Graceland podczas pierwszego tego typu programu„, powiedziała wnuczka Presleya (córka zmarłej w tym roku Lisy Marie Presley). „Dzięki kameralnym występom muzycznym inspirowanych ukochanymi świętami mojego dziadka widzowie będą mogli doświadczyć magii Bożego Narodzenia w Graceland„.

Do udziału w wydarzeniu, jak czytamy w komunikacie prasowym, zostały zaproszone największe gwiazdy współczesnej muzyki. Ich nazwiska twórcy show ujawnią jednak dopiero bliżej daty emisji programu.

Obchodzenie świąt w Graceland i bycie częścią dziedzictwa króla to jednocześnie zaszczyt i spełnienie marzeń„, wyznała Jen Neal, wiceprezes wykonawczy ds. wydarzeń na żywo i ofert specjalnych w NBC Universal Music Group. „Dziękujemy Riley i jej rodzinie za umożliwienie nam wszystkim odwiedzenia kultowego domu jej dziadka i podzielenia się z widzami tym intymnym doświadczeniem muzycznym, które Elvis z pewnością by pokochał„.

Program „Christmas At Graceland” będzie transmitowany jednocześnie przez amerykańską sieć streamingową, Peacock.

(Info: Billboard/Graceland/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *