„Elvis April 1956” i „Elvis 1960. Seven Days In March” – dwie nowe książki trafiły do sprzedaży

Dwa nowe tytuły książkowe poświęcone Elvisowi

Do sprzedaży trafiły dwie nowe książki Paula Belarda poświęcone Elvisowi Presleyowi. Oba tytuły w dużej mierze wypełniają fotografie z opisywanego w publikacjach okresu kariery słynnego piosenkarza.

I tak, „Elvis April 1956” („Elvis. Kwiecień 1956”) skupia się przede wszystkim na wszystkich ważnych wydarzeniach, które wydarzyły się w karierze Presleya w tytułowym kwietniu 1956 roku. Na 226 stronach czytelnik może znaleźć więc informacje (poparte licznymi zdjęciami) dotyczące pierwszego występu Elvisa w programie telewizyjnym Miltona Berla („Milton Berle Show”), koncertów w San Diego, podpisania kontraktu z Hallem B. Wallisem, sesji nagraniowej w Nashville aż po pierwsze występy w Las Vegas.

Kolejny tytuł, „Elvis 1960. Seven Days In March” („Elvis 1960. Siedem dni marca”) skupia się na pierwszych dniach po zakończeniu przez Elvisa służby wojskowej. Książka liczy 194 strony.

(info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29