„ELVIS SHOW #86” – kolejna odsłona kultowej audycji internetowej

Muzyka, słowa, wspomnienia…

Trudno o lepszy temat na posta w przededniu kolejnej, osiemdziesiątej ósmej już, rocznicy urodzin Elvisa Presleya. Otóż, do Sieci trafił właśnie najnowszy odcinek kultowej audycji internetowej „ELVIS SHOW”.

Jej osiemdziesiąta szósta odsłona w dużej części poświęcona jest jednemu wydawnictwu. Któremu? Nie zdradzę. Tego dowiecie się bowiem słuchając audycji *D. J.-Maćka!*. Ja dodam jedynie od siebie, że miałem przyjemność dorzucić niewielką cegiełkę do powstania tego odcinka (ale tego też dowiecie się podczas słuchania audycji).

Tak więc (odmachując równie serdecznie w kierunku prowadzącego) gorąco polecam i zachęcam do wysłuchania najnowszego „ELVIS SHOW”, tym razem zdominowanego przez Elvisa – choć fani muzyki z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych również nie odejdą od głośników zawiedzeni.
Miłego słuchania.

ELVIS SHOW #86 – POSŁUCHAJ!

(Info: Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29