„ELVIS SHOW #92” – On Line!

(Przed)Świąteczne wydanie kultowej audycji

Jeszcze tylko cztery dni dzielą nas od najbardziej magicznego wieczoru w ciągu całego roku, Wigilii Bożego Narodzenia. To już w najbliższą niedzielę, gdy na niebie rozbłyśnie pierwsza gwiazda, zasiądziemy do wspólnej kolacji, połamiemy się opłatkiem i będziemy sobie składać serdeczne życzenia.

Nie zabraknie też wspólnego kolędowania i obdarowywania się prezentami.

Zanim jednak każdy z Was znajdzie pod pachnącą, pięknie udekorowaną choinką swój wymarzony podarunek, *D.J-Maciek!*, niczym Święty Mikołaj przychodzi do nas dzisiaj ze specjalnym upominkiem – nowym odcinkiem swojej kultowej audycji internetowej „ELVIS SHOW”.

To wyjątkowe wydanie z pewnością wprowadzi Was w świąteczny nastrój i umili okres przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia.
Prowadzący szczodrze obdarowuje w nim bowiem każdego słuchacza licznymi gwiazdkowymi przebojami, anegdotami a także historią pewnej absolutnie wyjątkowej płyty Elvisa Presleya (nie zdradzę, o którą chodzi. Musicie koniecznie posłuchać sami).

A ponieważ do tej ostatniej części audycji miałem przyjemność dołożyć niewielką „cegiełkę” to z tym większą przyjemnością zapraszam Was do słuchania.

ELVIS SHOW #92 – POSŁUCHAJ!

(Info: ElvisPresleyForum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29