Elvis Week 2018 – organizatorzy zapowiadają największy Tydzień Elvisa w historii!

Co się wydarzy w sierpniu w Memphis?

Choć od kolejnej rocznicy śmierci Elvisa Presleya dzieli nas jeszcze niemal pół roku to organizatorzy corocznego Elvis Week już przedstawili pierwsze plany i wstępną listę gości tegorocznego wydarzenia. Tradycyjny Tydzień Elvisa rozpocznie się w tym roku już 9 sierpnia i potrwa aż do 18 sierpnia br. W oficjalnych komunikatach prasowych można przeczytać, że będzie to największy Elvis Week w historii.

Tegoroczne obchody rocznicy śmierci króla rock’n’rolla skupiać będą się przede wszystkim na 50-tej rocznicy nakręcenia historycznego programu NBC TV Comeback Special. Wśród zaproszonych gości zobaczyć będzie można m.in legendarną wokalistkę Darlene Love, która wystąpiła we wspomnianym widowisku. Będzie to jej pierwszy występ w ramach Elvis Week. Ponadto, także po raz pierwszy, na scenie będzie można usłyszeć Dr. Emilly 'Cissy’ Huston – matkę popularnej wokalistki Whitney Huston. Warto bowiem przypomnieć, że Emilly 'Cissy’ Huston na początku swojej kariery występowała w chórkach Elvisa Presleya. Swoimi wspomnieniami na temat Elvisa podzieli się z fanami także perkusista Ronnie Tutt. Gościem specjalnym natomiast będzie córka wokalisty, Lisa Marie Presley.

Oczywiście, w ramach tegorocznego Elvis Week, nie zabraknie stałych elementów takich jak całonocne czuwanie czy pochód ze świecami do grobu Elvisa.

(info: Graclenad/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *