„Elvis. Wszystkie płyty króla 1966 – 1977” – ruszyła przedsprzedaż!

Od dzisiaj można już zamawiać drugą część książki „Wszystkie płyty króla”

Ruszyła oficjalna przedsprzedaż drugiej części książki „Elvis. Wszystkie płyty króla”. Od dzisiaj można składać na nią zamówienia na stronie wydawnictwa My Book. Tam też można zapoznać się z jej krótkim fragmentem.
Publikacja dostępna jest, jak poprzednio, w dwóch wariantach – standardowym drukowanym i elektronicznym (ebook).
Gorąco zachęcam do klikania w poniższego linka i składanie zamówień. Jednocześnie pragnę poinformować, że z uwagi na fakt, że książka realizowana jest w systemie „druk na życzenie” a drukarnie od kilku miesięcy borykają się z brakiem papieru, czas oczekiwania na egzemplarze drukowane jest dość długi i może wynieść nawet od 3-4 tygodni.
Obecnie, do 24 kwietnia br. przyjmowane są zamówienia. Wysyłka pierwszych egzemplarzy rozpocznie się dopiero po 15 maja br.
Bardzo proszę Was o wyrozumiałość i już teraz życzę wielu miłych wrażeń podczas lektury książki.
„ELVIS. WSZYSTKIE PŁYTY KRÓLA 1966 – 1977” – ZAMÓW TUTAJ!
Książka „Elvis. Wszystkie płyty króla 1966 – 1977” rozpoczyna się w miejscu, w którym Elvis Presley zdecydował się zawalczyć o bardziej ambitny materiał i o swoją karierę, której o mało nie zaprzepaścił, występując w hollywoodzkich filmach.
Odsłaniam więc przed Czytelnikami kulisy powstania nagrodzonego Grammy albumu „How Great Thou Art”, zabieram ich na plan programu telewizyjnego stacji NBC z 1968 roku, a także na widownie największych sal koncertowych w USA – do Las Vegas, Nowego Jorku, na Hawaje i do Memphis, gdzie Elvis święcił tryumfy po wznowieniu swojej działalności koncertowej w 1969 roku.
Opowieść kończy się za murami Graceland, w pokoju zwanym dzisiaj Jungle Room, w którym Presley dokonał swoich ostatnich w życiu nagrań studyjnych.
Podobnie jak w pierwszej części, każdy rozdział pełen jest wspomnień osób zaangażowanych w powstawanie poszczególnych płyt.
(Info: My Book/Mariusz Ogiegło)
2 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29