Odrzucone scenariusze i prywatna wycieczka po Graceland…

Jerry Schiling odsłania kulisy powstawania filmu „Elvis i Nixon”

Jerry Schiling, najbardziej zaufany przyjaciel i współpracownik Elvisa Presley’a ujawnił niedawno kulisy powstawania filmu „Elvis i Nixon”, który na ekrany kin w USA wejdzie już w przyszłym tygodniu, 22 kwietnia br.
Jak zdradził Schilling, do jego rąk trafiło co najmniej kilka scenariuszy i aż siedem z nich… zostało odrzuconych! Przyjaciel Presley’a był w swojej ocenie surowy ponieważ tamtego dnia, 21 grudnia 1970 roku, był obecny wraz z Elvisem w Białym Domu.
Nową produkcję z udziałem Michaela Shanonna w roli Presley’a i Kevina Specy w roli prezydenta Richarda Nixona określił mianem „komedii dokumentalnej”.
Shilling opowiedział także o prywatnej wizycie Michaela Shanonna w Graceland. Aktor pojawił się w posiadłości słynnego artysty na zaproszenie Jerry’ego Schilinga.
Oprócz słynnej posiadłości Schilling i Shannon odwiedzili także Lauderdale Courts przy których Elvis mieszkał jako dziecko. Na zakończenie wizyty przyjaciel króla rock’n’rolla wręczył aktorowi kopię taśmy z zapisem 45-minutowego wywiadu, który zrobił z Presley’em na potrzeby filmu „Elvis On Tour” z 1972 roku.

(info: Elvis Matters/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29