„ON TOUR” – kolejne zapowiedzi!

Erik Lorentzen zapowiada publikację kolekcji książek i….

Można odnieść wrażenie, że im bliżej pięćdziesiątej rocznicy premiery filmu dokumentalnego „Elvis On Tour” tym więcej w Internecie (nareszcie) zaczyna pojawiać się zapowiedzi okolicznościowych wydawnictw.

Po wczorajszym newsie Davida Englisha (o szczegółach przeczytacie TUTAJ) szczegóły kolejnego projektu wyjawił Erik Lorentzen – szanowany przez fanów Presleya autor książek i magazynów. „W odpowiedzi na wszystkie otrzymane pytania z dumą mogę ogłosić, że tysiąc dwieście stron zostało już opracowanych i jest obecnie gotowych by wysłać je do drukarni„, zapewnił swoich czytelników Lorentzen. „Książki będą zawierać od pięciu do sześciu tysięcy nieznanych i niepublikowanych dotąd fotografii oraz mnóstwo informacji„.

To co jednak najbardziej rozgrzało wyobraźnię sporej części fanów autor zawarł w ostatnich zdaniach. „Byliśmy już blisko uzyskania pozwolenia na dołączenie do tego wspaniałego zestawu płyt DVD. Wciąż jednak nad tym pracujemy. Może uda nam się wydać jedną lub dwie jeszcze w tym roku. Trzymajcie kciuki. Czas pokaże„.

„Elvis On Tour” od lat budzi olbrzymie zainteresowanie i ożywione rozmowy wśród fanów Presleya na całym świecie. Na potrzeby dokumentu nakręcono i nagrano bowiem wiele godzin materiału, który wciąż zalega w archiwach. Pełne koncerty, próby, zakulisowe spotkania i rozmowy.

Być może pięćdziesiąta rocznica premiery filmu okaże się właściwym czasem by ujawnić choć niewielką ich część….

(Info: Elvis On CD/Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *