Priscilla Presley odwiedzi Kraków – była żona króla rock’n’rolla poprowadzi show w Tauron Arenie

Była żona Elvisa Presleya po raz pierwszy w Polsce

Modelka, aktorka (znana m.in z popularnego cyklu komedii „Naga Broń”) i producentka  już 7 czerwca zaprezentuje największe przeboje swojego byłego męża – legendarnego Króla Rock’n’rolla. Dzięki nowej technologii Elvis Presley „wystąpi” na specjalnie przygotowanym ekranie. Archiwalne nagrania Króla Rock’n’rolla uzupełnione zostaną o muzyczne aranżacje orkiestry symfonicznej. „Elvis Presley™ Live in Concert” z honorowym udziałem Priscilli Presley będzie można obejrzeć na żywo w krakowskiej TAURON Arenie. Bilety wciąż dostępne!

Na kształt show „Elvis Presley™ Live in Concert” wpłynęły dwa orkiestrowe albumy „If I Can Dream” i „The Wonder Of You”. Priscilla Presley, która była ściśle związana z tworzeniem i rozwojem obu albumów oraz pracowała nad ich wersjami koncertowymi, podczas nadchodzącej trasy osobiście powróci na scenę.
– Cieszę się, że te wspaniałe albumy otrzymały nowe życie i udało nam się zaprezentować je na wielkiej scenie z pełną orkiestrą. Reakcje publiczności na całym świecie są wspaniałe, dlatego jestem bardzo podekscytowana, że w 2018 roku show odwiedzi dziesięć nowych europejskich miast. Jestem przekonana, że to bezprecedensowe doświadczenia dla ludzi, którzy nigdy nie otrzymali szansy zobaczenia Elvisa na żywo – zauważa Priscilla Presley.
Oto przedsmak czerwcowego show (wystarczy kliknąć na zdjęcie):
Dzięki fenomenalnemu sukcesowi albumów orkiestrowych oraz wyprzedanej, brytyjskiej trasie koncertowej „Elvis Presley™ Live in Concert”, w maju 2017 roku odbyła się druga trasa, która obejmowała 10 nowy europejskich miast. Po entuzjastycznych opiniach fanów i doskonałych recenzjach mediów, na czerwiec 2018 roku zaplanowano kolejną trasę po Europie. Koncerty będą miały miejsce dokładnie 50 lat po tym, jak Król Rock’n’rolla wystąpił w legendarnym „68 Comeback Special”. Warto również dodać, że Elvis Presley za życia nigdy nie koncertował w Europie.

Polska publiczność usłyszy piosenki Elvisa już 7 czerwca 2018 r. w TAURON Arenie Kraków. Występ zawiera archiwalne nagrania oryginalnych wykonań Elvisa Presleya w nowych, orkiestrowych aranżacjach.

Elvis Presley Live in Concert, Europa 2018 | Kraków
7 czerwca 2018, godz. 19:30
TAURON Arena Kraków (ul. Stanisława Lema 7)
www.facebook.com/events/207389693118782/

Bilety na polski koncert dostępne są za pośrednictwem strony: www.eventim.pl 
Producent europejskiej trasy koncertowej: GEA Live Organizator: JVS Group

Tyle słów od organizatorów wydarzenia, grupy JVS. Zanim jednak pod wpisem pojawią się komentarze nieprzychylne byłej żonie Elvisa pozwólcie na małą refleksję…
Pisząc recenzję koncertu „Elvis Live On Screen” w Berlinie napisałem:

Po berlińskim występie w mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja wśród fanów Elvisa Presley’a na temat udziału Priscilli w trasie oraz samym koncercie. Zagorzali fani a także osoby nie uważające się za wielbicieli Presley’a uważały, że była żona nie powinna brać udziału w tym wydarzeniu. Przecież rozwiodła się z Elvisem… Zostawiła go… Ja osobiście uważam jednak, że gdyby nie Priscilla właśnie (bo nie nam oceniać kto winny był rozpadu małżeństwa skoro nikt z nas nie znał ani Elvisa ani Priscilli osobiście) to ani tego koncertu by nie było ani płyt „If I Can Dream” oraz „The Wonder Of You” by nie było oraz wielu wielu rzeczy by nie było… Być może (podkreślam, być może) dbając o własne interesy, wdowa po Presley’u doskonale dba też o to by pamięć o Elvisie była wiecznie żywa wśród kolejnych pokoleń.
Z innej strony też ile złego mówi się o członkach Mafii z Memphis czy niektórych przyjaciołach Elvisa a pomimo to… ich wspomnienia z czasu spędzonego u boku słynnego artysty wciąż chłoniemy niczym przysłowiowe gąbki… Bo kogo słuchać jeśli nie (z każdym dniem niestety coraz mniej licznych) świadków tamtych wspaniałych chwil i wydarzeń…?

Priscilla Presley przyjedzie do Polski. Do Krakowa. Czy w naszym kraju była osoba, która była bliżej naszego idola niż ona?

(info: JVS Group/Mariusz Ogiegło)

6 komentarzy

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29