„Strike Like Lightning!” – wydawnictwo Straight Arrow zapowiada płytę…

… z niepublikowanym koncertem Elvisa z 1969 roku!

„Strike Like Lightning”. Taki tytuł nosić będzie pierwszy w 2019 roku album zapowiedziany przez bootlegową wytwórnię Straight Arrow. I trzeba przyznać, że będzie to wyjątkowo dobry start ponieważ na płycie znajdzie się kompletny zapis jednego z pierwszych występów Elvisa Presleya po wznowieniu przez niego działalności koncertowej w 1969 roku.
Wieczorny show z 8 sierpnia 1969 roku, którego będzie można posłuchać na zapowiadanym CD został zarejestrowany przez jednego z fanów zasiadających wówczas na widowni i co najważniejsze, aż do dzisiaj nie był publikowany. Taśmę z nagraniem odkryto dopiero niedawno.  I jak zapewniają wydawcy, dźwięk na niej jest naprawdę zadowalający jak na amatorskie nagrania z końca lat sześćdziesiątych.
Dodatkowo na płycie znajdą się cztery utwory: „It’s Now Or Never”, „Loving You”, One Night” i „Love Me” nagrane na zakończenie pierwszego sezonu Elvisa w hotelu International w Las Vegas.

Tracklista:
Opening Theme – Blue Suede Shoes – I Got A Woman – All Shook Up – Love Me Tender – Jailhouse Rock / Don’t Be Cruel – Heartbreak Hotel – Hound Dog – Memories – Mystery Train / Tiger Man – Monologue (Life Story) – Baby What You Want Me To Do – Runaway – Are You Lonesome Tonight – Yesterday / Hey Jude – Introductions Of singers, Musicians, Orchestra – Introductions Of Darlene Love & Bill Medley – In The Ghetto – Suspicious Minds – What’d I Say – Can’t Help Falling In Love
Bonus: It’s Now Or Never (Partial) – Loving You – One Night – Love Me*
(Nagrania bonusowe zostały zarejestrowane podczas popołudniowego koncertu Elvisa w hotelu International w Las Vegas, 27 sierpnia 1969 roku)

(info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

 

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29